Нов обичай за сутрешен поздрав между деца и учители бе въведен в ДГ "Космонавт". Какво още забавно и интересно се случи, през месец Ноември, в детското заведение ще научите от поредната емисия "Новини" на ДТВ "Космонавт". Репортери за вас са децата от група "Калинки". Приятно гледане!