ДГ "Космонавт"
Детска градина в град Шумен

   Децата от група "Слънце" днес сътвориха картичка за мама по повод предстоящия празник в арт работилница организирана от НЧ "Тодор Петков". По белия лист грейнаха красиви цветя и бъдещите първокласници изписаха най - хубавата дума "мама". Децата дадоха интервю и за радио "Шумен", в което споделиха какво е за тях мама, защо, според тях, тя трябва да има празник и какво ще й подарят. За всички деца мама е единствена, неповторима и най - ценна от всички- споделиха космонавтчетата от група "Слънце".