ДГ "Космонавт"
Детска градина в град Шумен

"Аз се движа безопасно"

Днес с театър "от големи за малки": "Аз се движа безопасно" децата от ДГ "Космонавт" отбелязаха Европейския ден без загинали на пътя. Бъдещите първокласници демонстрираха знанията си за безопасно движение по пътищата. А малките космонавтчета допълниха знанията си за елементите на пътната среда и участниците в нея чрез различни подвижни игри и пъзели.