С традиционното закичване с мартенички, децата от групите "Слънце" и "Палавници" усмихната деня на своите родители. По - късно празникът продължи с посрещането на Баба Марта. Децата я зарадваха и стоплиха сърцето й с песни и танци, а тя ги дари с мартенички и нарече да бъдат "Здрави, румени, засмени" през цялата година. Честита Баба Марта от екипа на ДГ "Космонавт"! Бъдете здрави и щастливи!