Днес сцената на ДГ „Космонавт“ се изпълни с музика, танци и весело настроение! Студентите от IV курс, специалност „Педагогика на обучението по музика“, с ръководител доц. д-р Люба Златкова – преподавател по „Музикално-сценична режисура“, представиха пред нашите малки космонавтчета обичаната детска пиеса „Бременските музиканти“.
Постановката не беше просто спектакъл – тя се превърна в истински празник за всички! Децата активно се включиха в представлението, като свириха на музикални инструменти и танцуваха заедно с героите. Така сцената оживя не само чрез играта на бъдещите учители, но и чрез искреното участие на малките зрители.
Усмивките, аплодисментите и радостта на децата бяха най-голямата награда за студентите, които с много ентусиазъм и любов подариха на всички едно незабравимо преживяване.