Два талантливи отбора от Детска градина "Космонавт" достойно представят нашата детска градина на тазгодишното издание на Националния мажоретен фестивал "Мадарски конник". Днес малките мажоретки участваха в тържественото парадно дефиле, което се проведе в зала "Арена - Шумен", и плениха публиката с усмивки, грация и отлично настроение.
Утре нашите момичета ще се изявят и в състезателната програма на фестивала, където ще представят своите атрактивни композиции пред жури и публика. В надпреварата участват 24 отбора от цялата страна – истинско предизвикателство и вълнуващо преживяване за малките участнички.
Гордеем се с усърдието, дисциплината и ентусиазма на децата, както и с всеотдайната работа на техния ръководител – треньор Евгения Вълчева. Пожелаваме им вдъхновено представяне и много аплодисменти!