Джуджето Пакостливко посети децата от ДГ "Космонавт". То беше пратеникът на Дядо Коледа в предпразничната седмица. Добрият старец беше подготвил изненада за космонавтчета, писмо, което те откриха заедно с Пакостливко, по специално оставени следи. В него, Дядо Коледа, беше написал, че е получил писмата от децата и джуджетата вече са започнали да изработват желаните подаръци, но ще ги получи само този малчуган, който слуша в градината и у дома, усмихва се много и твори добрини. Защото Коледа е добротворчество и обич.