Децата и екипът на ДГ "Космонавт" чрез флашмоб "Заедно за нашите деца" отправиха своите послания за безопасно движение по пътищата. "Да пазим децата на пътя!" - призоваха учителите, обществеността на Шумен, в началото на лятната ваканция.
"Заедно за нашите деца"