Благотворителната кампания “Капачки за бъдеще” и тази година беше успешна в ДГ “Космонавт” с помощта на всички деца, родители и учители, които се включиха в нея!
Благодарим на всички и Ви призоваваме за още по-голяма активност и следващия път! Събираме разделно - Помагаме на деца в нужда и Даряваме Здраве!