Малките коледари от група „Звездица“ при ДГ „Космонавт“ с много настроение и детски ентусиазъм изпълниха традиционни коледарски песни и наричания за здраве, благополучие и плодородие пред Окръжен съд и Окръжна прокуратура – град Шумен.
Децата бяха посрещнати от Председателя на Окръжен съд – г-жа София Радославова, а на коледуването присъстваха съдии, прокурори и съдебни служители. Малките коледари внесоха празнично настроение и усмивки, като пресъздадоха красотата на българските коледни обичаи.
В знак на благодарност домакините ги дариха с лакомства, превръщайки срещата в топъл и незабравим празничен миг за децата.