Родителите на ДГ "Космонавт" бяха посрещани днес с мартенички от малките космонавтчета. Децата с усмивки на лицата завързваха белия и червения конец, като с радост наричаха за здраве и щастие: "Бъдете бели и червени, весели, засмени!" Тези малки жестове напълниха сърцата на всички с топлина и радост, създавайки магична атмосфера на празника.