Днес децата от ДГ “Космонавт”, от група "Слънце", посетиха НЧ “Тодор Петков- 1963г.”, където на тема - “Моята кукла”, създадоха чудесни, шарени кукли. Децата твориха с интерес и много се забавляваха.