ДГ "Космонавт"
Детска градина в град Шумен

  С много емоции и празнично настроение децата от групите „Смехорани“, „Палавници“ и „Калинки“ бяха тържествено изпратени от ДГ „Космонавт“.

Бъдещите първокласници изпълниха сцената с песни, стихове и танци, показвайки още веднъж своя талант, увереност и готовност за новото предизвикателство – училището.

Учителите отправиха сърдечни пожелания към децата – да започнат училище с усмивка и увереност, да бъдат приятели с книгите, да трупат знания и да не забравят детската градина, своите приятели и всички прекрасни моменти, изживяни тук.

Директорът на ДГ „Космонавт“ – г-жа Дарина Димитрова, поздрави децата с топли думи и им пожела да летят на крилете на мечтите си и да ги сбъдват, защото те са „космонавтчета“ – знаещи, можещи и готови да покоряват нови светове.