Тържествено деца и учители от ДГ "Космонавт" откриха новата учебна година. По традиция тържеството започна с рецитал на стихотворението "Аз съм българче", много песни, танци и стихчета съпровождаха тържеството. В приветствието си Директорът госпожа Дарина Димитрова пожела децата и колективът да бъдат ай - вече здрави. Учителите да чертаят нови пътища и да ги следват и да възпитават едни знаещи и можещи деца! Успешна и спокойна учебна година!