Бъдещите първокласници от групите "Пинокио", "Мики Маус" и "Слънце" днес бяха гости, заедно със своите учители и родители, в СУ "Сава Доброплодни" по време на инициативата "Седмицата на отворените врати". Децата посетиха различните кабинети по хореография, народни и класически инструменти, изобразително изкуство, където заедно с учениците танцуваха, пяха, рисуваха. Но най - забавно и интересно бе в STEM центъра, където вълшебствата и предизвикателствата нямат край. ДГ "Космонавт" традиционно предоставя възможност на родителите да се докоснат до средата и характерна за всяко едно училище, предпочитано от космонавтчета, с цел да бъде направен най - добрият избор за децата.