С нестандартни поздрави между деца и учители започна днешният ден в ДГ "Космонавт". Прегръдките, танците, нестандартните ръкувания и др. донесоха много настроение и усмивки и заредиха деня с положителни емоции. Практиката ще стане традиционна за детското заведение, а днес тя бе посветена на 21 ноември- Световен ден на поздравите. Екипът на ДГ "Космонавт" от години работи по международни проекти и взаимства, и прилага добри педагогически практики в своята работа.