С работилница под мотото "Творя с татко", децата от група "Многознайко" в ДГ "Космонавт" отбелязаха 10-тата юбилейна годишнина на Националната седмица на бащата. Да работят и да създадат автобомили заедно с татковците беше много вълнуващо за малчуганите. Всяки екип създаде своя автобомил - мечта от отпадни материали. По този начин децата научиха, че и отпадъците могат да бъдат полезни и да се превърнат в играчки. Еко автобомилите ще помогнат по забавен начин, най - малките космонавтчета, да научат правилата за безопасно движение по пътищата и на игра ще ги превърнат в шофьори като татко. Своеобразният празник завърши с поздрав и подарък за татко, изработен от децата.