ДГ "Космонавт"
Детска градина в град Шумен

     С усмивки, музика и много настроение започна днешният ден за децата, родителите и екипа на ДГ „Космонавт“. За поредна година нашата традиция – утринната гимнастика с участие на родители – донесе истински заряд от положителни емоции и енергия.

Малките и големите заедно изпълниха двора на детската градина с весели гласове и ритмични движения. Музика, упражнения за тонус, добро настроение и споделени усмивки направиха сутринта специална и вдъхновяваща.

Тази прекрасна инициатива не само насърчава активния начин на живот, но и укрепва връзката между деца, родители и учители – защото когато започнем деня заедно, всичко се получава по-добре!