ДГ "Космонавт"
Детска градина в град Шумен

   Детски глъч и смях огласи днес двора на ДГ "Космонавт". Зареждащите емоции бяха породени от "Зимната олимпиада". Макар и без сняг децата си организираха бой със "снежни" /хартиени/ топки, целиха мишени. Демонстрираха ловкост, сръчност и бързина. Гост на техния празник бе Снежко, които допълни емоциите на децата със своите задачи и гатанки свързани със сезона зима.