ДГ "Космонавт"
Детска градина в град Шумен

Екип

В ДГ "Космонавт", гр. Шумен се възпитават, обучават и развиват физически и интелектуално 320 деца, организирани в 12 групи. 

За тях се грижат:


Директор - Дарина Димитрова

Заместник-директор - Виолина Маринова

ГРУПА "ЗЛАТНА РИБКА"

  • Старши учител Росица Георгиева
  • Учител Катерина Михайлова
  • ​Пом. възпитател Петя Ганчева

ГРУПА "МЕЧО ПУХ"

  • Старши учител Ивелина Драганова
  • Учител Цветомира Василева
  • ​Пом. възпитател ​ Бирсел Хасан


ГРУПА "ПИНОКИО"

  • Старши учител Поля Каракашева
  • Старши учител Валерия Николава
  • Пом. възпитател Мария Иванова

ГРУПА "ПАЛАВНИЦИ"

  • Учител Силвия Георгиева
  • Старши учител Цветалина Стефанова
  • ​​Пом. възпитател ​ Радка Десподова

ГРУПА "СМЕХОРАНИ"

  • Старши учител Емилия Митева
  • Старши учител Анелия Тодорова
  • ​Пом. възпитател ​ Анна Иванова

ГРУПА "МИКИ МАУС"

  • Старши учител Гергана Момчилова
  • Старши учител Даниела Кръстева
  • ​Пом. възпитател ​ Деница Йорданова

ГРУПА "ПЧЕЛИЧКА"

  • Старши учител Галина Атанасова
  • Учител Мария Кръстева
  • ​​Пом. възпитател ​ Кремена Вълчева

ГРУПА"ЗВЕЗДИЦА"

  • Старши учител Мика Проданова
  • Учител Полина Стоянова
  • ​​Пом. възпитател ​ Северина Иванова

ФИЛИАЛ "ЗВЕЗДИЦИ"

ГРУПА "КАЛИНКИ

  • Старши учител Катя Богданова
  • Старши учител Миглена Петрова
  • ​​Пом. възпитател ​Боряна Атанасова

ГРУПА " ПЕПЕРУДИ"

  • Учител Цветелина Воденичарова
  • ​Старши учител Правдина Мирчева
  • ​Пом. възпитател ​Свежа Енева

ГРУПА "СЛЪНЦЕ"

  • Старши учител Каролина Борисова
  • Старши учител Цветанка Въчкова
  • ​Пом. възпитател Ирена Савова

ГРУПА "МНОГОЗНАЙКО"

  • Старши учител Христина Стоянова
  • Старши учител Теодора Василева
  • ​Пом. възпитател Даниела Петрова


Учител по музика - ​Мариела Радева 

Логопед - Анна Сланева

Психолог - ​Донка Иванова

Ресурсен учител - Антоанета Атанасова

НЕПЕДАГОГИЧЕСКИ ПЕРСОНАЛ

Медицински сестри:

  • Катя Късева
  • Елена Стойкова
  • Кремена Стоянова

Административен персонал:

  • Йолина Захариева - домакин
  • ​Антония Казакова - ЗАС

Кухненски блок:

  • Юлиана Александрова - готвач
  • Людмила Петрова - пом. готвач
  • Елена Димитрова - пом. готвач