С отбелязване на Деня на програма "Еразъм +" започнаха дейностите в ДГ "Космонавт" през месец Октомври. Какво още се случи в детското заведение през есенния месец ще научите от емисията "Новини" на ДТВ "Космонавт", подготвена от децата на група "Мики Маус". Приятно гледане!