ДГ "Космонавт"
Детска градина в град Шумен

      Детска градина „Космонавт“ взе участие във футболния турнир на кмета, който се проведе на ученически стадион „Цоньо Василев“ от 17:00 часа. В спортната надпревара се включиха училища и детски градини от града, а събитието премина в атмосфера на спортсменство, приятелство и много положителни емоции.

Малките футболисти от ДГ „Космонавт“ се представиха достойно, показвайки отличен отборен дух, желание за победа и уважение към своите съперници. С много ентусиазъм, енергия и усмивки децата участваха активно във всички срещи и донесоха гордост и радост на своите учители и родители.

Турнирът се превърна в истински празник на спорта, който насърчи децата към активен начин на живот, работа в екип и честна игра. В края на събитието всички участници бяха наградени с купи и медали за своето старание, участие и любов към футбола.

За децата това беше незабравимо преживяване, изпълнено с много емоции, нови приятелства и спортни успехи.